خانه -> ششمین مسابقه آموزشی

ششمین مسابقه آموزشی

مسابقه تولید محتوا

به ششمین مسابقه آموزشی خوش آمدید

سرآغاز

پس از برگزاری موفق ۴ دوره از مسابقات برنامه نویسی C برای میکروکنترلرها به صورت آنلاین و ۱ دوره مسابقه تولید محتوا و شرکت دوستان زیادی در آن و همچنین اشتیاق روز افزون همراهان نسبت به مسابقات، شروع ششمین دوره از مسابقات آموزشی را با افتخار خدمت همه دوستان اعلام میکنم. مطمعنا افرادی که در مسابقات تولید محتوا برنده شوند از شانس همکاری دراز مدت با بخش تولید محتوای مجموعه آموزشی TeachTechs برخوردار خواهند بود و می‌توانند از این راه کسب درآمد داشته باشند

موضوع مسابقه

برای شرکت در این مسابقه کافیست که یک ویدئوی آموزشی با مدت زمان حداقل ۵ دقیقه با موضوعات الکترونیکی تولید کنید و آنرا به آیدی تلگرام TTmanager@  ارسال کنید. ویدئوی شما بعد از بررسی اولیه، در صورت تایید در کانال تلگرام و همزمان در سایت و اینستاگرام( یک دقیقه اول) قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید ویدئوها باید دارای لوگوی سایت TeachTechs باشند و در شروع پس از معرفی ذکر شود که ویدئو مربوط به ششمین مسابقه آموزشی سایت teachTechs.ir است.

نحوه ارزیابی

ویدئوها در کانال تلگرام  همراه با یک دکمه Like منتشر می‌شود. هر ویدئویی که بیشترین امیتاز را از نظر کاربران بگیرد به عنوان ویدئوی برتر شناخته خواهد شد. در صورتیکه دو ویدئو هر دو دارای تعداد امتیاز مساوی باشد، ویدئویی که زودتر ارسال شده باشد به عنوان ویدئو برتر در نظر گرفته خواهد شد. در نتیجه ارسال ویدئوهای خود را به روزهای پایانی موکول نکنید و هر چه سریعتر نسبت به ضبظ و ارسال ویدئو اقدام کنید.

جوایز مسابقه

دوستانی که تجربه‌ی شرکت در این مسابقات را داشته‌اند، به خوبی می‌دانند که هیچ وقت در این مسابقات دست خالی بر نمی‌گردند و روند مسابقه بطوریست که تمامی دوستان شرکت کننده در آن برنده‌اند. در صورتیکه تعداد شرکت کننده به  ۱۰ نفر برسد، به ویدئوی برتر مبلغ ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال به عنوان هدیه تقدیم می‌شود و چنانچه تعداد افراد شرکت کننده کمتر از ۱۰ نفر باشد، به تمامی دوستان شرکت کننده مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ ریال و اشتراک یک ماهه سایت( بزودی در سایت طرح مشترکین نخبه برگزار می‌شود) اعطا می‌شود.

زمان‌های مسابقه

زمان شروع:  ۹۷/۹/۴

زمان پایان:   ۹۷/۹/۱۴   تا ۹۷/۹/۲۳ تمدید شد!

مدت مسابقه: ۱۰ روز

زمان باقیمانده تا پایان مسابقه

2018/12/14 23:59:59

ویدئوی برتر ششمین مسابقه آموزشی

(ویدئوی برنده برای همیشه در اینجا نمایش داده خواهد شد)

برنده مسابقه

اسامی نفرات برتر

اسامی نفرات برتر

اسامی ۳ نفر اول در این قسمت برای همیشه ثبت خواهد شد

(تلاش کنید تا گوگل اسم شما را به عنوان نفر برنده این مسابقه نمایش دهد!)

 

با آرزوی موفقیت برای شما در این چالش و تمامی چالش‌های بزرگ زندگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی