بهینه سازی برنامه در کمپایلر keil

بهینه سازی برنامه در کمپایلر keil
5 (100%) 6 votes

بهینه سازی برنامه در کمپایلر keil

آیا با روش‌های بهینه سازی برنامه آشنا هستید؟ شاید منظورمان را از بهینه سازی نمی‌دانید! بیاید با هم این چند حالت را در نظر بگیریم؟

تا حالا شده که حجم برنامه‌ایی که نوشتید کمی بیشتر از حافظه داخلی میکروکنترلر باشد و مجبور باشید که میکروکنترلر را عوض کنید؟

آیا این شرایط هم برای شما پیش آمده که میکروکنترلر، برنامه را آنطور که توقع داشتید اجرا نکند؟ و مجبور باشید سرعت کلاک را افزایش دهید و یا حتی آنرا با میکروی دیگری عوض کنید؟

این مطالب را هم بخوانید: محاسبه مقدار حافظه FLASH و SRAM در Keil و IAR

حتی اگر یک برنامه‌نویس خبره و حرفه‌ایی باشید، بازهم ممکن است شرایطی بوجود بیاید که کُد شما بهترین حالت ممکن نباشد! و نیازمند بهینه ‌سازی باشد! اما مقایس بهترین حالت ممکن چیست؟

در این ویدئوی آموزشی تکنیک‌های بهینه سازی برنامه را برای میکروکنترلرهای ARM یاد میگریم و خواهیم فهمید که چطور توسط کمپایلر KEIL بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم و برنامه‌ی ما آنچنان که توقع داریم رفتار کند. بدون آنکه نیاز باشد میکروکنترلر مورد نظر را عوض کرد؟

این آموزش فوق العاده از سایت TeachTechs.ir (تیچ تکس)  را به هیچ عنوان از دست ندهید

 

با اشتراک این آموزش در شبکه‌های اجتماعی خود، به ما در ادامه تولید این آموزش‌ها کمک کنید.

منتظر نظرات شما هستم

درباره‌ی سید پیمان ذوالنوری

پس از بازدید از نمایشگاه تولیدات داخلی و دیدن نقطه ضعف‌ها تصمیم گرفتم پایگاهی آموزشی بسازم تا با هم خلا استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته را در تولیدات داخلی از بین ببریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت